dwupoziomowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 795 000 złotych. Powierzchnia 320 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 484 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2014 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1462-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.

Znakomita lokalizacja w przepięknej okolicy to kolejna zaleta tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Warto jeszcze dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona (garaż). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega indywidualnej negocjacji. Wysoki komfort ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe oraz imponujące widoki z okien.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– łazienka z wc
– salon
– 2 pokoje
– taras
– wiatrołap
– kuchnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– 2 pokoje
– garderoba
– hol
– pralnia
– sypialnia

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-736)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

x (x)