minimalistyczny wystrój pokoju dziennego w luksusowej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja, Torretas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Torretas)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Torrevieja Torretas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 162zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 100 m2, a także ciekawa cena 308 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1985 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 74 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod inwestycję. Stanowi bowiem znakomitą lokatę kapitału z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Ogromnym atutem oferty jest na pewno lokalizacja w śródziemnomorskim klimacie, który gwarantuje ponad 300 dni słońca w roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z dużym tarasem i pięknym solarium. Pozostałe pomieszczenia i pokoje to: 2 sypialnie + jadalnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o przepięknie odnowionym i urządzonym wnętrzu znajdująca się w niezwykle uroczej lokalizacji, nieopodal pola golfowego i laguny. Blisko stąd do licznych sklepów, kawiarni, restauracji, klubów, aptek i supermarketów. Na plaże można spacerem dojść w mniej niż kwadrans.

Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie oraz wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy 2 000 zweryfikowanych nieruchomości na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-426)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl