elegancki pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Pszczyna (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Pszczyna (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Pszczyny (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 256,95 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,98 mln zł (7 706 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 836 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie (oprócz sprzętów RTV). Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, gdzie znajdziemy nie tylko wszystkie obiekty niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, ale również ścieżki rowerowe i rozległe tereny rekreacyjne. Wokół cisza i spokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 5 sypialni + łazienka + kuchnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ogromnym udogodnieniem jest sauna. Przyszli właściciele mają zagwarantowany wysoki komfort dzięki rozprowadzonej klimatyzacji i instalacji ogrzewanie podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (wideofon + alarm). Na działce znajdują się również altana i budynek ogrodowy. Właściciele aut z pewnością docenią zadbany, dwustanowiskowy garaż.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2888)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl