slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 156,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 799 tys. zł (5 105 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 995 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem:
POZIOM JEDEN:
– pomieszczenia strychowe;
POZIOM ZERO:
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienka;
– weranda;
– aneks kuchenny;
– taras;
– salon;
– garaż;
– wc;
– korytarz;
– 3 sypialnie;
– jadalnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej lokalizacji, przy drzewnym sadzie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w niecodziennie spotykaną stację uzdatniania wody. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno sterowane elektrycznie na pilota bramy wjazdowe i garażowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartymi w cenie m.in.:
– szafami wnękowymi z werandy;
– zabudową kuchenną;
– sprzętem AGD.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim doskonale wypielęgnowanym ogrodem z praktyczną altaną.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4584)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl