slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (ale na terenie woj. zachodniopomorskiego). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2013 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 677 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,7 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 279 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 815 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesną architekturą i autorskim, indywidualnym projektem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Okolica uznawana jest za cichą, spokojną i bezpieczną. Do centrum jest zaledwie kilka minut jazdy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem komercyjnym z opcją prowadzenia w jej wnętrzu działalności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + profesjonalna firma ochroniarska) i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie zaaranżowanym pod okiem architekta, nowoczesnym wnętrzem:
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenia magazynowe;
ŚRODKOWY POZIOM: 5 pokoi/sypialni + balkon + hol + taras;
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenia socjalne + 4 pokoje + hol + pomieszczenie techniczne + łazienka + 2 pomieszczenia / kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również przepięknie utrzymanym ogrodem. Zamożne rodziny dysponujące wieloma autami docenią dużą liczbę miejsc parkingowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W kwestii bezpieczeństwa przed prezentacją luksusowej rezydencji na sprzedaż niezbędne będzie podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty, co wiąże się z okazaniem swojej tożsamości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

WGN gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty, a także zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3346)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl