zdjęcie wykonane po zmroku z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Jelenia Góra

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 528 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2 999 000 zł (5 680 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 951 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np. instalacja alarmowa, monitoring firmy ochroniarskiej, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, oryginalne oświetlenie tworzące niepowtarzalną aurę.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż bogato zagospodarowaną działką, na której znajdziemy m.in.: fontannę, profesjonalną budą dla psów z ocieplonym poddaszem, zimową wiatą grillową, bar, altanę ogrodową, wiatą ogrodową z systemem multimediów audio/wideo, drewniany garaż z ocieplonym poddaszem, studnię głębinową z systemem monitorującym itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: 2-stanowiskowy garaż + pralnia + solarium + taras + wc + basen + warsztat + kotłownia + siłownia + bar + 2 łazienki + sauna + hol
KONDYGNACJA 0: party room + kuchnia + 2 tarasy + hol + bar + jadalnia + wc + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + sypialnia + hol + pokój kąpielowy z wc + garderoba
KONDYGNACJA 2: strychowe pomieszczenie gospodarcze.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie w stałej zabudowie plus większość umeblowania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, na wzniesieniu. Okolica uważana jest za spokojną, cichą i zieloną. Blisko stąd do szkół, kościoła, dyskontów popularnych sieci, stacji paliw i marketów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się eleganckim i komfortowym wnętrzem oraz przepięknymi widokami na góry.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13397)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl

Dodatkowy link do oferty:
https://sprzedaz-dom-jelenia-gora.wgn.pl/oferta/235200,dom-wolnostojacy-na-sprzedaz-jelenia-gora-maciejowa.html