stylowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie) za 610 tysięcy złotych. Powierzchnia 155 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 715 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 935 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: jadalnia + 2 łazienki + 5 sypialni + kuchnia + 5 garderób + pokój dzienny. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Także ta ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną bryłą, prestiżowym wnętrzem, wytwornością, a także pieczołowicie wypielęgnowaną działką.

Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-883)

Kontakt:
e-mail: t.wojtys@wgn.pl