widok od frontu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 397 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 395 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Rynek pierwotny. Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 625 tys. złotych, wygodny metraż 184 mkw., a także korzystna lokalizacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższe poczucie komfortu i bezpieczeństwa (m.in. ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI ZERO: kotłownia + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny + wiatrołap + garaż + spiżarnia + taras + gabinet
na KONDYGNACJI JEDEN: 3 balkony + pokój dzienny kąpielowy + 3 sypialnie + garderoba
na STRYCHU: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto swoją doskonałą lokalizacją nieopodal rozwiniętej infrastruktury w postaci: przychodni zdrowia + przedszkola + szkoły + sklepów etc. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie., a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16165)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl