slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 190,02 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,7 mln zł (8 946 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 650 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem oraz imponującymi widokami z okien. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także wytwornym i zapewniającym wszystkie luksusy i wygody wnętrzem. Znajdziemy tu:
– korytarz;
– komunikację;
– kotłownię;
– garderobę
– kuchnię;
– taras;
– salon;
– 2 łazienki;
– garaż;
– 4 pokoje;
– przedsionek.
Na zamożne osoby dysponujące kilkoma samochodami czeka zarówno 2-stanowiskowy garaż, jak i miejsca parkingowe na podjeździe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana gazowo. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepiękną, zieloną lokalizacją w pobliżu jeziora. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają hale sportowe i boiska. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury:
– sklepy;
– przedszkola;
– szkoły;
– przychodnie zdrowia;
– apteki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada: monitoring + system alarmowy + antywłamaniowe rolety. Komfort z kolei podnosi rozprowadzona klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz centralny odkurzacz. Na entuzjastów nowoczesnych technologii czeka światłowód. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z pozostawieniem zastanego w niej kompletnego wyposażenia (do negocjacji).

Współpracując z WGN Kalisz – biurem nieruchomości działającym terenie Kalisza i okolic – otrzymujesz pełną obsługę wraz z weryfikacją nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1361)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl