slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 897 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,62 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 234,87 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 945 m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją z szybkim – bo trwającym około dziesięć minut – dojazdem do centrum Katowic. W najbliższej okolicy znajdziemy rozległe tereny zielone. Panuje tu cisza i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje również eleganckim projektem wnętrza, gdzie dużą rolę odgrywa efektownie zainstalowane oświetlenie z licznymi punktami, aranżując poszczególne strefy i tworząc kameralny klimat. Warto zaznaczyć, że każdy element wystroju wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży został przemyślany i zaplanowany, dzięki czemu stworzono harmonijne i efektowne wnętrze. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest na pewno opcja pozostawienia kompletnego wyposażenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pralnia + kotłownia + jednostanowiskowy garaż + gabinet + łazienka + spiżarnia/garderoba + aneks jadalniany + kuchnia + taras + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: pokój kąpielowy z wc + garderoba/pralnia + pokój rekreacyjny / sala kinowa + 3/4 pokoi + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także pieczołowicie zagospodarowaną działką z zadaszoną wiatą garażową, funkcjonalnym budynkiem gospodarczym oraz system automatycznego nawadniania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych osób, które oczekują życia na najwyższym poziomie w poczuciu bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz komfortu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje obsługę notarialną i pomaga w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2845)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl