slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Riviera del Sol, Calahonda)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Riviera del Sol, Calahonda)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Riviera del Sol, Calahonda (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 784 800 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 130 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok ukończenia budowy – 2024. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 729 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją na zboczu wzgórza. Rozciąga się stąd spektakularny widok na okolicę i morze. To teren elitarnej inwestycji deweloperskiej o zamkniętym charakterze. W częściach wspólnych znajdziemy m.in. siłownię, strefę coworkingową, ogrody i baseny. W odległości krótkiego spaceru mamy dodatkowo piękne plaże. W okolicy nie brakuje niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, kawiarni, restauracji, sklepów etc. Rodziny posiadające samochód zainteresuje miejsce parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to m.in. klimatyzacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana z myślą o jakości i komforcie, a przestrzeń na zewnątrz jest idealna, aby cieszyć się bajkowym klimatem Costa del Sol. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również urządzonym w nowoczesnym stylu wnętrzem o następującym rozkładzie: taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Niecodziennym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest ogród z możliwością wybudowania prywatnego basenu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowoczesną architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.  Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9845)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl