widok od strony tarasu zimowego na okazałą bryłę luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Wygodny metraż 510 mkw. łącznie z ogromną działką 2 000 mkw. i atrakcyjną ceną 3,2 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z dziesięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 275 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją starannie utrzymaną działka z elementami małej architektury. Na uwagę zasługuje również nie mniej zapierający dech w piersiach ogród zimowy w stylu angielskim. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest nowoczesny system ochrony z alarmem i monitoringiem kamer. Dla komfortu domowników luksusowej rezydencji rozprowadzono klimatyzację, a wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończono w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie najlepszej jakości materiałów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 łazienki (w większości z jacuzzi) + kuchnia + jadalnia + 2 kuchnie + 10 pokoi (w większości z garderobami) + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i wybudowana w prowansalskim stylu. Kolejną zaletą jest elitarna lokalizacja – luksusowa rezydencja do sprzedaży mieści się na tyłach Parku Chorzowskiego, na Plantach Śląskich.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-550)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl