slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,349 mln zł (8 030 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 977 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu futurystycznym stylem aranżacji wnętrza oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + jadalnia + taras + kuchnia + łazienka + jednostanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + garderoba + balkon + łazienka + komunikacja.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie/umeblowanie.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań (instalacja fotowoltaiczna 5,47 kW + zbiornik na deszczówkę). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki komfort życia, ale też poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja, zewnętrzne jacuzzi. Bezpieczeństwo z kolei gwarantuje instalacja alarmowa i monitoring. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również pieczołowicie zadbaną i ogrodzoną działką. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w cichej, bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie puszczy. Nie brakuje tu jednak podstawowej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu, jak: punkty usługowe, apteka, sklepy, przedszkole, szkoła, restauracja. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja gwarantuje wygodne połączenia drogowe z dużymi miastami aglomeracji górnośląskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci biura WGN Orzesze przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-56)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl