slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,99 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 187 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 642 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności wytwornym i estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: garaż + pomieszczenie gospodarcze + hol + wiatrołap + gabinet + jadalnia + wc kuchnia + salon;
PODDASZE / STREFA NOCNA: przedpokój +2 łazienki + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie wypielęgnowaną działką z licznymi z nasadzeniami:
– brzóz;
– drzew owocowych;
– świerków.
Na działce znajdziemy również:
– naturalną sadzawkę;
– drewniany budynek;
– studnię z własnym ujęciem wody.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. światłowód. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca urzekającą lokalizacją na dużej, zagospodarowanej działce w uroczej części miasta. Lokalizacja oferuje szybki dojazd do centrum, a także autostrady A2. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe z przedszkolami, szkołami, punktami usługowymi, sklepami, marketami etc. W okolicy przeważa nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą ze względu na lasy, zieleń, piękne plenery, doliny, tereny maltańskie, stawy, ZOO. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-716)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl