widok od frontu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1,26 mln złotych. Powierzchnia 211,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 949 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Budynek pochodzi z 1999 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 729-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż z dwiema automatycznymi bramami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + wiatrołap + przedpokój + pralnia + salon + wc + taras + łazienka + kuchnia + jadalnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: przedpokój + wc + 3 pokoje + łazienka + balkon + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych biznesmenów, bogatych właścicieli firm, kadry managerskiej oraz prawników, lekarzy, którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu na słonecznym tarasie z widokiem na zieleń z dala od miejskiego zgiełku.

Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej elitarna, atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla w bezpiecznej i spokojnej okolicy., Wokół dużo zieleni. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, punkty usługowo-handlowe, markety, poczta, bankomat, bank, stacja benzynowa, apteka, szkoła, boiska sportowe, przychodnie, przedszkole, basen, siłownia etc.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami mejlowo. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej ekskluzywnej rezydencji należącej do kupującego. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2289)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl

x (x)
x (x)