oryginalny taras przed luksusową rezydencją do sprzedaży Olsztyn

Rezydencja na sprzedaż Olsztyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Olsztynie (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1 290 000 złotych. Powierzchnia 324,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 979 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Budynek pochodzi z 2002 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 799-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoimi zapierającym dech w piersiach widokami na jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się: sauna z wc + salon + łazienka z wc + kotłownia + pomieszczenie grillowe + pralnia + sypialnia + taras
na PIĘTRZE mieszczą się: salon + kuchnia + jadalnia + łazienka z wc + hol + 2 sypialnie z tarasami + spiżarnia
na DRUGIM PIĘTRZE znajdują się: 2 sypialnie + antresola.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa wraz z monitoringiem. Doskonała lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury zamyka długą listę zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1598)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl

x (x)