slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 899 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 130 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 551 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 915 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może stylowym i zadbanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: aneks kuchenny + 3 sypialnie + wc + sauna + wiatrołap + salon + korytarz + pomieszczenie techniczne + łazienka + taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To niezwykle malownicza okolica z lasami i pięknymi stawami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom szukającym europejskiego poziomu życia, prestiżu, komfortu, spokoju i kontaktu z naturą.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + wideodomofon) i wygody (klimatyzacja). Zmotoryzowanych ucieszy na pewno dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje [ponadto przepięknie utrzymanym i zagospodarowanym ogrodem z nasadzeniami krzewów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN i posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9456)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl