slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 592 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 570 m2, a także ciekawa cena 1,237 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1996 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 269,41 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu licznych obiektów sportowych, kąpielisk, placów zabaw, siłowni, punktów usługowych, sklepów, dyskontów znanych sieci, marketów, centr handlowych, szkół, przedszkoli i żłobków. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchenną z wyposażeniem. Pozostałe elementy wyposażenia pozostają do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: dwie garderoby + pomieszczenie gospodarcze + pralnię + 6 sypialni + wc + kuchnię + pokój dzienny + 2 łazienki + taras. Oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja wyposażona jest w wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja czy fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa, o co dba nowoczesna instalacja alarmowa. Kolejnym udogodnieniem jest z pewnością obecność przestronnego pomieszczenia gospodarczego. Dodatkowo dostępne są dwa miejsca parkingowe na podjeździe plus dwa kolejne przy ulicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także prześlicznym ogrodem. Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Co więcej, zaoferujemy pomoc w budowie lub wykończeniu: polecimy ci sprawdzone i zaufane firmy budowlane, dzięki którym wybudujesz i/lub wykończysz „pod klucz” swoją wymarzoną nieruchomość. A to wszystko sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3047)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl