slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 850 tys. zł (3 036 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 041 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem sześć pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
NIŻSZY POZIOM:
– kotłownia;
– łazienka;
– komunikacja;
– 2 pomieszczenia gospodarcze;
– wc;
– dodatkowe pomieszczenie;
– aneks kuchenny;
ŚRODKOWY POZIOM:
– taras;
– gabinet;
– komunikacja;
– pokój;
– wc;
– kuchnia;
– salon;
WYŻSZY POZIOM:
– balkon;
– garderoba;
– wc;
– korytarz;
– łazienka;
– duży pokój;
– sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka malowniczą lokalizacją na obrzeżach miasta. Osoby zmotoryzowane ucieszy bezpośrednio przyległy do budynku garaż plus miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do klientów, którzy cenią prestiż, wygodę, komfort, ciszę, spokój i chcą mieszkać na światowym poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z zabudową stałą (w cenie), wyposażeniem oraz częściowym umeblowaniem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13505)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl