slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 243 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 780 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 185,85 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,26 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających oraz zamożnych klientów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem z możliwością prowadzenia własnego biznesu (salon usługowy, gabinet, biuro). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu:
POZIOM JEDEN / PODDASZE NIEUŻYTKOWE;
POZIOM JEDEN / PODDASZE UŻYTKOWE:
– 2 balkony;
– łazienka z wc;
– salon;
– garderoba;
– kuchnia;
– pralnia;
– sypialnia;
– 2 pokoje;
POZIOM ZERO / STREFA PRZYLEGAJĄCA DO MIESZKALNEJ:
– wiatrołap;
– dwustanowiskowy garaż;
– wc;
– hol;
– kotłownia;
POZIOM ZERO / STREFA USŁUGOWA:
– 3 pomieszczenia;
– łazienka z wc;
– taras zewnętrzny;
– zaplecze socjalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom nie tylko bezpieczeństwo (instalacja alarmowa, monitoring), ale również wygodę. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dopisać starannie urządzony ogród z kolorowymi nasadzeniami oraz strefą wypoczynkową:
– miejsce na grilla;
– altana;
– taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto swoją fantastyczną lokalizacją nieopodal rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego: szkoły, sklepy, punkty usługowe, tereny rekreacyjne. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do centrum i ościennych miejscowości.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tej ekskluzywnej rezydencji, to otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości, a także Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta. Zapraszamy również do naszego oddziału.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-117)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl