slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Zamek na sprzedaż Dolny Śląsk

Zamek na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny zamek do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy zamek na sprzedaż o czterech komfortowych kondygnacjach i licznych pokojach oraz komnatach. Ekskluzywny zamek do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy zamek na sprzedaż wybudowany w 1222 roku z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny zamek do sprzedaży posadowiony została na olbrzymiej działce o pow. 133 100 m2. Cena kształtuje się na poziomie 7,5 mln zł, co daje 1 521 zł/m2. Luksusowy zamek na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 4 930 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Ekskluzywny zamek do sprzedaży oczarowuje olbrzymim potencjałem inwestycyjnym, gdyż doskonale nadaje się pod prowadzenie w nim działalności gospodarczej: baza noclegowa z zapleczem gastronomicznym, rekreacyjnym, sportowym, ośrodek turystyki kulturowej z funkcją konferencyjno-szkoleniową i hotelową etc. Ekskluzywny zamek do sprzedaży nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, ale jest przeznaczony pod turystykę, hotelarstwo i produkcję rolną.

Luksusowy zamek na sprzedaż otoczony dwoma fosami: wewnętrzną (z fortyfikacjami z 5 bastejami i kazamatami) oraz zewnętrzną (z mostem kamiennym). Ekskluzywny zamek do sprzedaży olśniewa dużą i zagospodarowaną działką, na której znajdziemy: folwark, park z średnim wiekiem drzewostanu na 110 lat, błonia, zabudowy mieszkalne, zabudowy gospodarcze, źródła wód geotermalnych, źródła wody wód mineralnych pitnych i leczniczych.

Ekskluzywny zamek do sprzedaży rozbudowany w stylu renesansowym. Na koniec warto podkreślić fantastyczną lokalizacją blisko Parku Krajobrazowego Wzgórz Strzelińskich i Szlaku Cysterskiego.  Luksusowy zamek na sprzedaż otoczony jest wzgórzami. Ekskluzywny zamek do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego zamku na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego zamku do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego zamku na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3787)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl