slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 190 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,799 mln zł (9 468 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją nieopodal miasta, w cichej i przyjaznej okolicy z dobrym dojazdem do autostrady A1. W pobliżu znajdziemy sklep, paczkomat, szkołę, przedszkole, punkty usługowe. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe oraz las. Miłośnicy nowoczesnych technologii docenią z kolei światłowód. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód czeka aż 6 miejsc parkingowych:
– 2 w garażu;
– 4 pod zadaszeniem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki instalacji fotowoltaicznej i własnej oczyszczalni ścieków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (2 kamery monitoringu) i komfortu (ogrzewanie podłogowe, opcja montażu rekuperacji, klimatyzacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie wykończonym ogrodem, który jest częściowo zalesiony. Z okien rozpościera się imponujący widok na las. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornym i stylowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Widać tu dominujący styl glamour.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: garaż / pokój z stołem bilardowym i barkiem / pomieszczenia pod działalność gospodarczą / pokoje / sala kinowa / pralnia / liczne pomieszczenia;
KONDYGNACJA 0: 2 łazienki + 2 pokoje + garderoba + sypialnia + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenia strychowe.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż robi duże wrażanie swoim wyszukanym stylem, nasłonecznieniem i kameralnością. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i umówienia się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Oferujemy pomoc w celu uzyskania kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-45)

Kontakt:
e-mail: rydultowy@wgn.pl