slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,690 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 177,8 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 117 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2003. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 505 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana licznymi gadżetami XXI wieku, jak np. światłowód. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (przydomowa oczyszczalnia ścieków). Luksusowa rezydencja zachwyca swoim fantastycznym widokiem z okien na piękną zieleń ogrodu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień wygody oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest instalacja alarmowa oraz monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje zaprojektowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: obszerne pomieszczenie gospodarcze / kotłownia z pralnią + łazienka z wc + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + salon;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + garderoba / korytarz + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: PODDASZE / STRYCH.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie wykończonym ogrodem i wypielęgnowaną działką. Dla przyszłych właścicieli przygotowano tu miejsce pod basen, jacuzzi, miejsca do wspólnego grillowania etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w zielonej okolicy. W zasięgu wzroku dużo miejsc do rekreacji + przedszkola + szkoły + supermarkety + punkty usługowe etc. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14050)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl