slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 410,25 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,079 mln zł (5 068 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 907 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z opcją pozostawienia/odsprzedaży zastanego w niej wyposażenia/umeblowania (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może prywatnym basenem, funkcjonalną altaną oraz znakomitym miejscem do wspólnego spędzania czasu (miejscem grillowym). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort i luksus (ogrzewanie podłogowe), ale również poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring zewnętrzny + przygotowana instalacja pod wideofon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką. Stoi na niej praktyczny, drewniany budynek gospodarczy. Zamożne rodziny posiadające kilkanaście aut docenią liczne miejsce postojowe:
– 2 w garażu;
– 8 na podjeździe;
– 2 wzdłuż ogrodzenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest na słynnym Szlaku Orlich Gniazd (rezerwat przyrody, zamek, pałac) w pobliżu Ojcowskiego Parku Krajobrazowego. Zimą niewątpliwym atutem jest bliskość wyciągów narciarskich, a latem Zalewu Pilica ze strzeżoną plażą i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją w cichej okolicy. Wokół lasy i łąki. To doskonałe miejsce na spacery, wycieczki rowerowe czy pikniki na łonie natury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym (prowadzenie gospodarstwa agroturystycznego + wydzielona kawalerka. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce LIDER OTODOM 2021 dla woj. śląskiego NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL TOP MARKA Laur Klienta 2022 ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość łącznie z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3927)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl