slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 180 m2, a także ciekawą ceną 429 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 6 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 66 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 383 zł/m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży uchodzi za urokliwą przystań i oazę spokoju oraz relaksu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert eleganckim i wytwornym wnętrzem zapewniającym domownikom najwyższy standard życia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
PARTER:
– klatka schodowa;
– 2 pokoje;
– kuchnia;
– łazienka;
– schowek;
PIĘTRO:
– przedpokój;
– łazienka;
– salon;
– kuchnia;
– 2 pokoje;
– taras;
PIĘTRO 2:
– 3 pokoje;
– łazienka;
– korytarz;
– garderoba.
Nowoczesny styl mebli łączy się tu z ogromną funkcjonalnością, a zabudowa pod wymiar sprawia, że w najwyższym stopniu wykorzystany jest każdy centymetr luksusowej powierzchni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem aranżacyjnym – przyszły właściciel będzie mógł urządzić je na wiele ciekawych sposobów. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyposażona w szereg udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5369)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com