slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kluczbork (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kluczbork (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kluczborka (opolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 246 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 740 tys. zł (3 008 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 591 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica uchodzi nie tylko za bezpieczną, ale również cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM -1: pomieszczenia gospodarcze + pralnia + kuchnia letnia + kotłownia + dwustanowiskowy garaż;
POZIOM 1: balkon + pokój + wc + kuchnia + jadalnia + salon + przedpokój;
POZIOM 2: łazienka z wc + balkon + 3 pokoje + przedpokój.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z praktycznym budynkiem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetyczną bryłą, wspaniale zaaranżowaną działką oraz imponującym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1567)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl