slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kołobrzeg

Rezydencja na sprzedaż Kołobrzeg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 370 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 7,7 mln zł (20 811 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 897 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom i ich gościom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe rolety, wideodomofon, instalacja alarmowa, monitoring. Zamożni właściciele wielu aut docenią z pewnością aż 10 miejsc parkingowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: 6 apartamentów z łazienką i balkonem + korytarz + klatka schodowa;
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + korytarz + hol + spiżarnia + łazienka + sypialnia + pokój + kotłownia + sień + łazienka + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom zapierające dech w piersiach widoki na niezakłóconą zabudowaniami przestrzeń z niekończącym się horyzontem łąk i drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona na starannie wypielęgnowanej działce z wieloma nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto malowniczą lokalizacją w otoczeniu dziewiczych, zielonych terenów objętych obszarem „Natura 2000”. Do plaży jest stąd zaledwie półtora kilometra.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także imponującą architekturą z ogromnym potencjałem komercyjnym (pensjonat/hotel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. nieruchomości Nicol Szulc nr licencji 27638. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją tej nieruchomości, niezbędne będzie uzyskanie w Naszym biurze statusu Klienta Poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze przed oględzinami ww. nieruchomości.

Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup Nieruchomości. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3424)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl