slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 23 507 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 25 669 825 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 092 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym designem, wytwornością i wysmakowanym stylem, tworząc niezwykłe miejsce spełniające najwyższe wymagania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż śmiało zasługuje na określenie jej mianem „arcydzieła sztuki”. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji roztaczają się imponujące widoki na morze i panoramę miasta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepiękną architekturą, gdzie każdy detal został starannie zaprojektowany, by stworzyć niepowtarzalny i zachwycający efekt. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż stanowi apogeum luksusu, gdzie wyjątkowa architektura, idealny design i najwyższej jakości wyposażenie tworzą harmonijną całość.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca urzekającą lokalizacją w najbardziej elitarnej okolicy na terenie zamkniętego, nobilitującego osiedla. Wokół dużo zieleni i malownicze krajobrazy. Nie brakuje tu również bogatego zaplecza handlowo-usługowego: licznych sklepów, klubów, restauracji. Blisko również na plażę. W częściach wspólnych osiedla mamy: baseny, ogrody i strefy relaksu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. Oferujemy możliwości dotyczące finansowania oraz ubezpieczenia. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą ulegać zmianom. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszej stronie podlegają prawom autorskim Grupy WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Kołobrzeg. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (069-42)

Kontakt:
e-mail: t.kupisz@wgn.pl