utrzymane w tonacji bieli komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 588 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 4 000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2017 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 950 tys. złotych, wygodny metraż 170 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją perfekcyjnie wypielęgnowaną działką z licznymi:
– nasadzeniami drzew ozdobnych
– miejscem zabaw dla dzieci
– skalniakiem
– wodospadem
– budynkiem grillowym
– 2 ekologicznymi oczyszczalniami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi:
– ogrzewanie podłogowe
– odkurzacz centralny
– zmiękczacz wody
– kominek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + 2 łazienki + kuchnia + 5 pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesnością i dużym potencjałem. Świetnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (pawilon usługowo-handlowy).

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl