kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 420 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 239 m2, a także ciekawa cena 780 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2013 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 121,5 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka słonecznym, przestronnym i zadbanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ponadto olśniewa starannie wypielęgnowanym ogrodem z tarasową pergolą. Dużym udogodnieniem jest obecność pomieszczenia strychowego i garażu w bryle budynku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM ZERO: aneks kuchenny + wiatrołap + jadalnia + przedpokój + kotłownia + pokój dzienny + wc
POZIOM JEDEN: przedpokój + łazienka z wc + balkon + 3 pokoje + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartym już w cenie umeblowaniem kuchni i sprzętem AGD. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a przy transakcji gwarantuję obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3697)

Kontakt:
e-mail: a.seternus@wgn.pl