imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1928 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 321 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 650 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 280 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 023 m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową rodzinę albo rodzinę wielopokoleniową. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
na ZEROWYM POZIOMIE mieszczą się:
– pokój dzienny
– hol
– 2 łazienki
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 pokoje
– garaż
na PIERWSZYM POZIOMIE mieszczą się:
– 3 pokoje
– hol
– łazienka
– 2 balkony.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w opcji z umeblowaniem bądź bez (do negocjacji ze sprzedającym). Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej atrakcyjna lokalizacja w pobliżu: wykwintnych restauracji, sklepu, kościoła, ośrodka zdrowia, szkoły. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością przepiękny ogród z wieloma nasadzeniami, 2 oczkami wodnymi a także 4 fontannami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje, położono nowe tynki, wstawiono nowe okna PCV z parapetami, położono nowy dach etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowinek technicznych: automatyczna brama wjazdowa na pilota, własna stacja uzdatniania wody, słoneczne kolektory, które przekazują ciepło do kuchni i łazienki.

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1386)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl