kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 630 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 990 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2009 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 270 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi na kilku kondygnacjach:
KONDYGNACJA PIERWSZA: kuchnia + taras + ogród zimowy + pralnia + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + łazienka + garaż + pokój dzienny + wiatrołap + hol
KONDYGNACJA DRUGA: aneks kuchenny + garderoba + balkon + taras + 3 łazienki + 3 pokoje + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu centrum, na pięknej, widokowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. antywłamaniowe rolety w oknach, a także ogrzewanie podłogowe.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25943)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl