reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży -Legnica-okolice

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 630 000 złotych. Powierzchnia 389 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 620 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 10 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 12-arowej działce.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podzielone zostało na 2 oddzielne, niezależne strefy każda po 150 m2 składająca się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. W cenie pozostaje zabudowa kuchni bez sprzętów, a także zabudowa w łazience. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są gruntownie odremontowane. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy duży garaż na trzy stanowiska znajdujący się na działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany ogród z oczkiem wodnym, wiata z grillem, a także wędzarnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2887)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl

x (x)