widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Warszawa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Warszawa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 650 000 złotych. Metraż 140 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 643 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2006. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1000-metrowej działce.

Malownicza lokalizacja przy terenach zielonych, lasach oraz w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– gabinet
– hall
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– łazienka
– kotłownia
– garaż
na UŻYTKOWYM PODDASZU:
– 3 sypialnie
– hall
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana za pomocą gazowego pieca dwufunkcyjnego oraz kominków z płaszczem wodnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale. Słoneczna ekspozycja działki daje duże możliwości urządzenia wygodnego ogrodu. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-1048)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl