slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 188 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 970 tys. zł (5 160 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepiękną lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również imponującym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: łazienka + taras + aneks kuchennym + pokój dzienny + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1/2: garderoba + sypialnia;
KONDYGNACJA 2: łazienka + 3 balkony + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również starannie zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom zarówno światowy poziom życia, wygodę oraz bezpieczeństwo. Jest tu zainstalowany alarm oraz wideodomofon. Właściciele aut docenią z kolei wiatę plus garaż z kanałem. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-363)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl