slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 258 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 259 000 zł (4 880 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 272 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1999 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności swoim fantastycznym ogrodem i prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji, w bezpiecznej i cichej okolicy i w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Dodatkowym atutem jest drewniana altana na rodzinne spotkania w otoczeniu zieleni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod salon usługowy, biuro, gabinet rehabilitacyjny, salon kinowy, gabinet lekarski, studio nagrań albo siłownię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba domofon + solidne ogrodzenie + spokojne sąsiedztwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z opcją pozostawienia zastanego w niej wyposażenia. Praktyczny układ pomieszczeń w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
POZIOM 1:
– pokój kąpielowy;
– gabinet/biblioteka;
– klatka schodowa;
– garderoba;
– pokój dla dziecka;
– sypialnia;
POZIOM 0:
– gabinet;
– jadalnia;
– salon;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– kuchnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto stylowym i wytwornym wnętrzem zaaranżowanym i urządzonym z dbałością o każdy szczegół: Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także lokalizacją w sąsiedztwie kompletnej, handlowej infrastruktury (galerii handlowej, supermarketu, sklepów). Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do drogi krajowej S5. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią ścieżki rowerowe oraz zielone tereny rekreacyjne.

Współpracując z WGN, otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-145)

Kontakt:
e-mail: Rawicz@wgn.pl