slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin

Rezydencja na sprzedaż Lublin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 204 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,5 mln zł (7 353 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dbają m.in. antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją niedaleko centrum miasta (10 minut). Okolica uchodzi za spokojną, kameralną i bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca dużym potencjałem inwestycyjnym (możliwy podział na 4 apartamenty) i perfekcyjnie nadaje się pod późniejszy, lukratywny wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu na rynku nieruchomości w Polsce. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, doradztwo kredytowe oraz pomoc notariusza. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli ekskluzywnej rezydencji konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu. Przed prezentacją luksusowej rezydencji poprosimy o podpisanie karty przekazania danych nieruchomości. WGN zapewnia pomoc doradcy kredytowego przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (088-12)

Kontakt:
e-mail: lidia.antoniewicz@wgn.pl