slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cieszynie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,1 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 166 m2 powierzchni posadowiona na działce 900 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2024. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 627 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej lokalizacji. W okolicy nie brakuje punktów usługowych, sklepów, przychodni zdrowia, aptek, parków solankowych, placów zabaw, obiektów sportowych, szkół, przedszkoli. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert bajkową działką. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno komfortowe i gustownie zaaranżowane wnętrze z ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + garaż + spiżarnia + łazienka + kotłownia + wiatrołap + pralnia + garderoba;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 sypialnie + antresola + łazienka.
Dużym plusem jest także olbrzymi taras z widokiem na wzgórza.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyposażona w nowoczesne rozwiązania podnoszące komfort życia, jak na przykład pasywne chłodzenie budynku, ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, rekuperacja mechaniczna, LED-owe oświetlenie zewnętrzne etc. W poczet nowoczesnych rozwiązań warto również zaliczyć modernistyczną elewację w odcieniu bieli z dodatkiem czarnego drewna i czarnych boni elewacyjnych. Z okien oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji roztacza się niezapominany widok na stawy i lasy. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnymi przeszkleniami, dzięki którym wnętrze jest niezwykle słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zaaranżowanym zgodnie ze współczesnymi trendami wnętrzem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27931)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl