slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Lublin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Lublina (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 124 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (5 806 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 350 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo kupujący nie płaci podatku PCC. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie zaprojektowanym, stylowym wnętrzem o następującym rozkładzie:
WYŻSZY POZIOM: 4 sypialnie + łazienka;
NIŻSZY POZIOM: jednostanowiskowy garaż + pokój dzienny + wiatrołap + aneks kuchenny + kotłownia + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych materiałów i technologii (przygotowany montaż paneli fotowoltaicznych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym rodzinom z dziećmi, które szukają bezpiecznej i zielonej przestrzeni dla swojego życia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale aranżacyjnym (możliwość zaadaptowania strychu na dodatkową przestrzeń: pokoje gościnne i/lub dodatkowe sypialnie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi wygodę jej użytkowania, jak np.: rekuperacja z osprzętem i sterownikami, instalacja internetowa w każdym pokoju przygotowana pod światłowód, instalacja TV, sterowanie temperaturą za pomocą Internetu, brama garażowa na pilota itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki komfort i życie na światowym poziomie, ale również bezpieczeństwo. Dba o to zarówno instalacja alarmowa, domofon, jak i antywłamaniowe drzwi wejściowe. Właściciele elektrycznych aut docenią punkt ładowania o mocy 11kW + garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do centrum. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. W razie wszelkich pytań dotyczących tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Na prezentacji poprosimy Państwa o podpisanie Karty Przekazania Danych Nieruchomości. Ze względów bezpieczeństwa właścicieli nieruchomości konieczne będzie podanie swoich danych tj.: imię i nazwisko, PESEL, nr telefonu oraz złożenie czytelnego podpisu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-684)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl