slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Legnica (okolice)

Rezydencja na wynajem Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z 1995 roku o powierzchni 182 m2 i atrakcyjnej cenie 5 000 zł/m-c. Luksusowa rezydencja na wynajem z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie 3 kondygnacje wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona została na 420-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie 6 pokoi. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca przepięknym ogrodem zimowym, fantastycznie wypielęgnowaną działką oraz zaaranżowanym ze smakiem wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem ekonomiczna w eksploatacji dzięki między innymi zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych (fotowoltaika). Luksusowa rezydencja do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki standard życia i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba np. grawitacyjnie ogrzewanie.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
PARTER: wiatrołap + łazienka + hall + kuchnia + salon + 2 pokoje + garaż;
PIĘTRO: klatka schodowa + 3 pokoje + łazienka + kuchnia.

Prezentacja i zakup nieruchomości: prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta WGN; ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Najemca ponosi koszty związane z wynajęciem: kaucja zwrotna 4 000 zł + czynsz najmu płacony z góry + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4176)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl