slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,45 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 280 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 638 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2011. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 179 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, prestiżowym i elegancko zaaranżowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia:
DOLNA KONDYGNACJA: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + kotłownia + pralnia + klatka schodowa
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + taras + 2 pokoje
KONDYGNACJA JEDEN: 3 pokoje + kuchnia + balkon + 3 łazienki z wc.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży całkowicie umeblowana.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim potencjałem komercyjnym, ponieważ doskonale nadaje się na prowadzenie działalności turystycznej. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w Krainie Wielkich Jezior, przy drodze krajowej nr 16. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepiękną, dwupoziomową działką z efektownym skalniakiem:
POZIOM NIŻSZY: miejsce grillowe + parking dla gości + strefa rekreacyjna/wypoczynkowa + dom
POZIOM WYŻSZY zadaszony taras + drewniany budynek.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, kontaktu z pośrednikiem, a także jej zakupu. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1151)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl