slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 720 tys. zł (4 235 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 988 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1985 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym poddaszem użytkowym oraz częściowym podpiwniczeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w uroczej lokalizacji. Cisza i spokój. Dużo lasów. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pralnia + garaż + spiżarni;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + taras + przedpokój + przedsionek + pokój dzienny + kuchnia + wc;
KONDYGNACJA 1/2: pokój + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon + garderoba;
KONDYGNACJA 1: łazienka + przedpokój;
KONDYGNACJA 1 i 1/2: 2 pokoje + przedpokój.
Dodatkowo do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy budynek gospodarczy o pow. 17,64 mkw. oraz garaż o pow. 34,17 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. Dla przykładu we wnętrzu mamy rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielimy w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-184)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl