slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 590 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 578 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 448 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, piętnaście pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 2,499 mln zł. Cena luksusowej rezydencja na sprzedaż do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim przemyślanym i zaaranżowanym pod działalność komercyjną (pensjonat) wnętrzem z podziałem na następujące kondygnacje, części, strefy, pokoje i pomieszczenia:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pomieszczenia gospodarcze + biuro + łazienka + kuchnia + 3-pokojowe mieszkanie
CZĘŚĆ MIESZKALNA / KONDYGNACJA 0: wc + aneks kuchenny + salon
CZĘŚĆ MIESZKALNA / KONDYGNACJA 1: pralnia + 3 pokoje + łazienka
CZĘŚĆ PENSJONATOWA / KONDYGNACJA 1: łazienki + 3 niezależne pokoje + kuchnia
KONDYGNACJA 0: kuchnia + łazienka + pokój
KONDYGNACJA 1: 4-pokojowe mieszkanie z kuchnią + łazienką.
rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością podwójny garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w urokliwej okolicy tuż nieopodal jeziora. Wokół rekreacyjne tereny, parki, place zabaw. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-2537)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl