slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 352 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 177 m2, a także ciekawa cena 590 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 92,88 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z zawartym w cenie wyposażeniem AGD oraz umeblowaniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom europejski poziom komfortu i wygody. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo natomiast gwarantują antywłamaniowe drzwi oraz antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Warto w tym miejscu podkreślić, że w luksusowej rezydencji na sprzedaż przygotowana została instalacja monitoringu i alarmu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym wnętrze w wysmakowanym stylu: garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol + 2 pokoje + łazienka z wc. Przyszli właściciele będą mieli także możliwość adaptacji poddasza.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-234)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl