widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja na sprzedaż na Mazurach

Luksusowa rezydencja o powierzchni 193,2 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 1,15 mln złotych na sprzedaż.
Najmocniejszymi punktami ekskluzywnej rezydencji są: nowoczesna architektura, wspaniała lokalizacja w prestiżowej okolicy, doskonała funkcjonalność oraz niecodziennie wysoki standard wykończenia. Na straży bezpieczeństwa mieszkańców luksusowej rezydencji i ich dobytku czuwa zaawansowana instalacja alarmowa z możliwością podłączenia kamer oraz wideofon.

Ekskluzywna rezydencja składa się z trzech kondygnacji:
KONDYGNACJA -1: pralnia + kotłownia + pomieszczenie rekreacyjne
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + korytarz + kuchnia + spiżarnia + łazienka + gabinet
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + garderoba + 3 balkony + 2 łazienki.

Na osobną uwagę zasługuje profesjonalnie zaprojektowany i urządzony ogród z wydzielonym miejscem na ognisko, z ławkami, huśtawkami, niewielkim budynkiem dla dzieci oraz wiatą na drewno. Wnętrze luksusowej rezydencji zostało doskonale zaprojektowane i niezwykle funkcjonalnie wykończone w wysokim standardzie. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2010 roku. Działka liczy 1 734 metrów kwadratowych powierzchni. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji warto jeszcze dopisać imponującą lokalizację w okolicy znanej z terenów zielonych, ciszy i spokoju, zaledwie kilkaset metrów od Lasu Miejskiego. (147-452)

Kontakt:
e-mail: mkrawiec@wgn.pl
Tel. +48 881 006 450