front luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicy Legnicy

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 280 metrów kwadratowych w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 2 miliony złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna lokalizacja blisko lasu i terenów zielonych, luksusowe wnętrze oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe (granit, kamień naturalny, marmur, dąb) to najważniejsze zalety ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętymi już w cenie meblami oraz kuchnią w zabudowie ze sprzętem AGD.

Przy ekskluzywnej rezydencji znajduje się garaż na dwa samochody. Pozostałe pomieszczenia luksusowej rezydencji to:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– kotłownia
– salon
– wc
– taras
– hol
– sypialnia
– siłownia
– garderoba
– łazienka
KONDYGNACJA 1:
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja z przepięknym basenem oraz stawem. Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na dużej powierzchni 5 446 metrów kwadratowych. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup), zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1516)

Kontakt:
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl
Tel. +48 726 118 979