slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 480 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3 390 000 zł (7 063 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 264 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem 20 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca eleganckim wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Znajdziemy tu:
na NIŻSZYM POZIOMIE: 5 pokoi trzy i czteroosobowych z łazienkami + apartament dla właściciela;
na ŚRODKOWYM POZIOMIE: 9 pokoi trzy- i czteroosobowych z łazienkami + 2 kuchnie;
na WYŻSZY POZIOMIE: otwarta przestrzeń na cele rekreacyjne dla gości.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale – doskonała na prowadzenie własnego biznesu w postaci np. pensjonatu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją unikatową lokalizacją, blisko plaży (10 minut spacerem). W sąsiedztwie znajdują się również liczne ośrodki wczasowe, pensjonaty, sklepy, zakłady usługowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1270)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl