okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Wygodny metraż 422 mkw. łącznie z ogromną działką 1 264 mkw. i atrakcyjną ceną 2 800 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2011 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 18 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 635 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją unikatową lokalizacją zaledwie 800 metrów od plaży. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, ośrodki wczasowe, pensjonaty, zakłady usługowe. Infrastruktura wczasowa ukierunkowana jest na świadczenie usług turystycznych i wypoczynkowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się do prowadzenia w niej działalności komercyjnej (pensjonat). Sprzyja temu nie tylko wspomniana wcześniej lokalizacja, ale też funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– 5 pokoi 3- i 4-osobowych z łazienkami
apartament dla właściciela
PIĘTRO:
– 9 pokoi 3-i 4-osobowych z łazienkami
– 2 kuchnie
PODDASZE:
– otwarta przestrzeń na cele rekreacyjne dla gości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1270)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl