slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Elche)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elche (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,034 mln zł (6 082 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2022 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa. W jej wnętrzu mamy rozprowadzoną klimatyzację. Rodziny posiadające samochód docenią zarówno garaż, jak i miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepięknym ogrodem i gwarancją życia na imponującym poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjnym wnętrzem wykończonym z wyczuciem wyrafinowanego gustu: solarium + taras + 3 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka [ponadto nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego z basenami. W okolicy znajdziemy wiele turystycznych atrakcji, jak np. historyczne miasto. Amatorzy gry w golfa docenią na pewno pobliskie pola golfowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9329)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl