slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż nad morzem

Rezydencja na sprzedaż nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 232 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,75 mln zł (16 164 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 140 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nietuzinkową architekturą stylizowaną na zabytkową i szachulcową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również swoim przemyślanym wnętrzem z podziałem na 3 luksusowe apartamenty:
APARTAMENT CENTRALNY / KONDYGNACJA 0: hol + łazienka + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny
APARTAMENT CENTRALNY / KONDYGNACJA 1: sypialnia
Wszystkie pokoje i pomieszczania są całkowicie wykończone i wyposażone.
APARTAMENT SKRZYDŁOWY 1 / KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
APARTAMENT SKRZYDŁOWY 1 / KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie
APARTAMENT SKRZYDŁOWY 2 / KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny
APARTAMENT SKRZYDŁOWY 2 / KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie wypielęgnowanym ogrodem z idealnie przystrzyżonym trawnikiem. Znajdziemy tu również praktyczny budynek altany i gospodarczy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale komercyjnym. To świetna propozycja pod intratny biznes – wynajem turystom. Sprzyja temu bliskość morza (350 m) oraz wielu turystycznych atrakcji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-850)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl