slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 300 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 8 110 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 82 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, 3 pokoje na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 665 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaprojektowanym oraz zaaranżowanym wnętrzem: wiatrołap + garderoba + pralnia + pokój dzienny + kuchnia + taras + 2 sypialnie + łazienka + wc. Osoby zmotoryzowane docenią 2 miejsca parkingowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu dzięki między innymi zainstalowanemu ogrzewaniu podłogowemu oraz klimatyzacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoła, przedszkole itp. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26547)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl